Kontaktai

Iš autobusų stoties

 

Autobusų / troleibusų stotelė (pažymėta simboliu „o”) yra šalia Kauno Autobusų stoties kasų pastato įėjimo. Važiuojant į LEI reikia pereiti į kitą gatvės pusę. Tam naudokitės požemine perėja.

Troleibusų marštutai Nr. 5, 7, 13, 16

Autobusų maršrutai Nr. 27, 38 

Stotelės Autobusų stotis-Geležinkelio stotis-Viadukas-Dainų slėnis-Breslaujos g.

Išlipus stotelėje Breslaujos g., dešinėje pusėje matosi KTU Architektūros instituto pastatas, eiti link jo (pereiti Breslaujos gatvę) ir judėti šia gatve tolyn apie 100 metrų, kol dešinėje pusėje pamatysite LEI pastatą (šalia gatvės yra rodyklė „Breslaujos g. 3“). Žemėlapyje Kauno autobusų stotis pažymėta „A“ , Lietuvos energetikos institutas pažymėtas „LEI“), žemėlapis.

 

Iš traukinių stoties

 

Išėjus iš Geležinkelio stoties pastato autobusų / troleibusų stotelė pažymėta simboliu „o” yra dešinėje pusėje.

Troleibusų marštutai Nr. 5, 7, 13, 16

Autobusų maršrutai Nr. 27, 38

Stotelės Geležinkelio stotis-Viadukas-Dainų slėnis-Breslaujos g.

Išlipus stotelėje Breslaujos g., dešinėje pusėje matosi KTU Architektūros instituto pastatas, eiti link jo (pereiti Breslaujos gatvę) ir judėti šia gatve tolyn apie 100 metrų, kol dešinėje pusėje pamatysite LEI pastatą (šalia gatvės yra rodyklė „Breslaujos g. 3“). Žemėlapyje Kauno geležinkelio stotis pažymėta „S“, Lietuvos energetikos institutas pažymėtas „LEI“), žemėlapis. 

Bilieto kaina perkant spaudos kioske: suaugusiems – 1,80 Lt., Lietuvos universitetų dieninio skyriaus studentams - 0,90 Lt.

Bilieto kaina perkant autobuse ar troleibuse: suaugusiems – 2,00 Lt., Lietuvos universitetų dieninio skyriaus studentams – 1,00 Lt.

Daugiau informacijos (stotelės, išvykimo laikai, maršruto paieška ir pan.) lietuvių ir užsienio kalbomis: http://www.marsrutai.lt/kaunas/m.asp?M=2 .

Šalia Kauno autobusų ir geležinkelio stočių beveik visada yra laukiančių taksi, nuoroda . Taip pat galima išsikviesti telefonais: (+370 37 333 111), (+370 37 341 111).

 

Automobiliu iš Vilniaus pusės

Atvykstantiems savo transportu iš Vilniaus rekomenduojamas maršrutas Kauno mieste parodytas žemėlapyje, žemėlapis .
Važiuoti autostrada iki rodyklės “Centras”, įvažiavus į Savanorių prospektą pirmoje sankryžoje su šviesoforu sukti kairėn, judėti tiesiai, pravažiuoti: tris žiedines sankryžas (Krėvės pr., Taikos pr., Chemijos g.), įvažiavus į ketvirtą žiedinę sankryžą („6 fortas”) išsukti antrajame išvažiavime į dešinę (Baršausko g.) važiuoti tiesiai, kol dešinėje pusėje pamatysite Statoil degalinę, ją pravažiavus šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje sukti į kairę. Šia gatve (Breslaujos g.) važiuoti apie 100 metrų, kol dešinėje pusėje pamatysite LEI pastatą.

Adresas:

Breslaujos g. 3

LT-44403

Kaunas

Kontaktai:

Telefonas: +370 37 401 877

Faksas: +370 37 351 271

E-paštas: Nerijus.Striugas@lei.lt

Kaip pas mus atvykti

Degimo procesų laboratorija

Lietuvos energetikos institutas

Breslaujos g. 3, Kaunas

Degimo proceso optimizavimas,

Organinio kuro dujofikavimo tyrimai